• Skład Samorządu Szkolnego

        • Skład Samorządu Uczniowskiego
          w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie
          w roku szkolnym 2017/2018

           

          Rada SU

          1.  Przewodniczący: Bieganowska Maja

          2.  Wiceprzewodniczący: Sandecki Jakub

          3.  Sekretarz: Wiśniewska Magdalena

          4.  Skarbnik: Kowalska Oliwia

           

           Członkowie SU

          5.   Bieganowska Wiktoria

          6.   Tengli-Olczak Albert

          7. Księżopolska Aleksandra

          8.   Kępka Oliwia

          9.   Szymański Jakub

          10.  Kalisiewicz Zofia

          11.  Rutkowski Bartek

          12.  Głąb Zuzanna

          13.  Jurek Julia

          14.  Kujawa Antoni

          15.  Włodarczyk Maja

           

           

           

          W dniu 30.09.2016 r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Po podliczeniu głosów, komisja ogłosiła nowy skład SU.

           

          Skład Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej
          im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie

          w roku szkolnym 2016/2017

           

           Rada SU

          1.  Przewodniczący: Karp Oliwia

          2.  Wiceprzewodniczący: Bieganowska Maja

          3. Sekretarz: Serafin Karolina

          4. Skarbnik: Ceglińska Anna

           

          Członkowie  SU

          5.   Kujawa Wiktoria

          6.   Sadowska Weronika

          7.   Majek Mateusz

          8.   Łoś Szczepan

          9.   Szydlik Karolina

          10.  Górecki Tomasz

          11.  Pawlos Natalia

          12.  Cieślak Mikołaj

           

          Skład Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
          w roku szkolnym 2015/2016

           

          Zarząd Samorządu Uczniowskiego:

          Przewodnicząca –  Oliwia Karp, kl. VA

          Zastępca przewodniczącej – Weronika Łoś, kl. VIB

          Sekretarz – Julita Drużna, kl. VIB

          Skarbnik – Karolina Serafin, kl. IVB

           

          Członkowie Samorządu Uczniowskiego:

          Migda Eryk

          Skorzycka Julia

          Żurowski Antoni

          Wojtasiuk Kacper

          Szydlik Karolina

          Marchlewska Maja

          Powązka Róża

          Jurek Julia

           

          Skład Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
          w roku szkolnym 2014/2015

           

          Zarząd Samorządu Uczniowskiego:

          Przewodnicząca –  Natasza Narojczyk, kl. VA

          Zastępca przewodniczącej – Ewa Kozłowska, kl. VB

          Sekretarz – Julita Drużna, kl. VB

          Skarbnik – Kacper Pałasz, kl. VIA

           

          Członkowie Samorządu Uczniowskiego:

          Nowak Mikołaj

          Stępień Mateusz

          Chmielewska Marta

          Kępka Dawid

          Siemiątkowska Patrycja

          Marchlewski Kacper

          Hussain Amir

          Kowalska Weronika

           

          Samorząd Uczniowski działa w następujących sekcjach:

          1. Sekcja ds. kultury i rozrywki:

          Stępień Mateusz, Kępka Dawid, Marchlewski Kacper

          1. Sekcja ds. porządku i dyscypliny:

          Kozłowska Ewa, Pałasz Kacper, Hussain Amir

          1. Sekcja ds. nauki:

          Chmielewska Marta, Nowak Mikołaj

          1. Sekcja ds. estetyki w szkole:

          Siemiątkowska Patrycja, Drużna Julita, Kowalska Weronika

           

          Skład Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

          w roku szkolnym 2013/2014

           

          Zarząd Samorządu Uczniowskiego:

          Przewodnicząca –  Weronika Baraniak, kl. VIA

          Zastępca przewodniczącej – Zuzanna Tyszkowska, kl. VIB

          Sekretarz – Martyna Sosnowska, kl. VIA

          Skarbnik – Natalia Skowronek, kl. VIB

           

          Członkowie Samorządu Uczniowskiego:

          Igor Kołaciński, kl. VIA

          Patrycja Nalewajko, kl. VA

          Olimpia Chimko, kl. VA

          Weronika Łoś, kl. IVB

          Jakub Kujawa,  kl. VIB

          Ewa Kozłowska, kl. IVB

          Marta Chmielewska,  kl. VB

          Michał Zaremba,  kl. VIA

           

          Samorząd Uczniowski działa w następujących sekcjach:

          1. Sekcja ds. kultury i rozrywki:

          Igor Kołaciński, Olimpia Chimko

          1. Sekcja ds. porządku i dyscypliny:

          Łoś Weronika, Ewa Kozłowska

          1. Sekcja ds. nauki:

          Jakub Kujawa, Marta Chmielewska

          1. Sekcja ds. estetyki w szkole:

          Michał Zaremba, Patrycja Nalewajko