• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

    •  

     Już po Finale...

          Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, które pomagały w 24 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz sztab liczył 28 wolontariuszy uczestniczących w zbiórce środków pieniężnych 10 stycznia 2016 r. na terenie naszej gminy.

     1. Sara Boniecka
     2. Adam Ciomcia
     3. Tomasz Górecki
     4. Zuzanna Kacperkiewicz
     5. Oliwia Karp
     6. Krystyna Kęsicka
     7. Ewa Kozłowska
     8. Klaudia Kurmanowska
     9. Marek Leśniak
     10. Katarzyna Łyszkowska
     11. Mateusz Łyszkowski
     12. Eryk Migda
     13. Natasza Narojczyk
     14. Maria Różycka
     15. Piotr Skolniak
     16. Julia Skorzycka
     17. Gabriela Smętkowska
     18. Weronika Tengli-Olczak
     19. Jolanta Walerysiak
     20. Liliana Wawrzkiewicz
     21. Janusz Wojtan
     22. Anna Wojtan
     23. Iga Wójtowicz
     24. Filip Zawistowski
     25. Klaudia Nyc
     26. Magdalena Wiśniewska
     27. Edyta Wykrota
     28. Justyna Kwiatkowska 

      

          Dziękuję Dyrekcji za wsparcie oraz  wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom za pomoc w przeprowadzonych akcjach w naszej szkole ( koncert, loteria, dyskoteka, kawiarenka z łakociami). Pokazaliście że warto pomagać i inspirujecie nas do dalszej aktywności na rzecz WOŚP.

      

     Podsumowanie akcji dotyczących 24 Finału WOŚP:

     • Kwesta 6.435.3 zł.
     • Ciasta 1.257,2 zł.
     • Dyskoteka 72,90 zł.
     • Loteria fantowa 685,20 zł.

      

     •  
     • Balony 94 zł.
     • Licytacja 658 zł.
     • Malowanie twarzy 40 zł.
     • Koło fortuny 65 zł.
     • Kawiarenka 170,4 zł.

     Zebraliśmy łącznie 9.478.00 zł.!

      

      

     Dziękuję.

     Szef Sztabu

     Justyna Kwiatkowska

              

      

               W niedzielę, 9.01.2011 roku, wolontariusze i (pełniący funkcję wolontariuszy i opiekunów) nauczyciele kwestowali na terenie gminy na rzecz WOŚP. Można było nas spotkać przed kościołami w Żelechowie i Skułach, przed kaplicą w Józefinie, na terenie stacji benzynowej "Shell" w Hucie Żabiowolskiej oraz w siedzibie Domu Kultury w Żabiej Woli.

               Efekt niedzielnej kwesty przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Mieszkańcy naszej gminy okazali się niezwykle hojni, czego dowodem były ciężkie od monet i banknotów puszki wolontariuszy. Po przeliczeniu znajdujących sie w nich pieniędzy okazało się, że w ciągu kilku godzin zebraliśmy kwotę 5.771,67 zł.! Podczas kwesty spotkaliśmy się nie tylko z ciepłym przyjęciem mieszkańców, ale także z tradycyjną już gościnnością pracowników "Shella" (każdy wolontariusz mógł liczyć na gorącą herbatę).

               Oprócz kwesty w czasie XIX Finału Sztab WOŚP w Józefinie zorganizował akcje, podczass któych udało się zebrać dodatkowe fundusze. Uczniowie wszystkich klas sprzedawali ciasta wykonane przez ich rodziców, chętni wzięli udział w loterii fantowej, dyskotece orkiestrowej, licytacji gadżetów otrzymanych od WOŚP... Łącznie podczas tegorocznej akcji związanej z Orkiestrą udało się nam zebrać niebagatelną kwotę 7.740,39 zł.! Po przeliczeniu i udokumentowaniu pieniądze zostały przelane na konto Fundacji.

               Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom nam przychylnym. Dziękujemy wszystkim Instytucjom, które pozwoliły nam na kwestę na ich terenie. Dziękujemy pracownikom "Shella" za herbatę. Dziękujemy dyrektor Domu Kultury za to, że mogliśmy kwestować podczas przeglądu kolęd. Dziękujemy rodzicom uczniów, którzy przynieśli ciasta na licytację i fanty na loterię. Przede wszystkim dziękujemy Wam, wkładającym czasem drobne monety do puszek wolontariuszy.   B

               Bez Was wszystkich na pewno nie dalibyśmy rady - a chcemy grać dalej...

      

     XIX Finał WOŚP

          Tradycyjnie już, podczas XIX  Finału Wieliej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zagramy razem z innymi! Dnia 9 stycznia 2011 roku będziemy zbierać pieniądze, wsperając nefrologię i urologię dziecięcą. Aby tego dokonać, dnia 19 października 2010r. utworzyliśmy po raz 12-sty Sztab XIX Finału WOŚP w naszej szkole.

          Zapraszam mieszkańców naszej gminy do wspólnych działań dla dobra innych,  do bycia razem z nami 9 stycznia. Wierzę w to, że tego dnia znów pokażecie jedność działań i wielkie serce. Tego potrzebują dzieci i lekarze, którzy tak skutecznie leczą i ratują im życie.

          Pamiętajmy – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  jest wspaniałą wizytówką naszego kraju i nas Polaków.

      

     Przewodnicząca XIX Sztabu WOŚP w Józefinie 

                                                                                               Jolanta Kok