• Nauczyciele uczący w naszej szkole w roku szkolnym 2019/2020

        • NAZWISKO I IMIĘ

          NAUCZANY PRZEDMIOT

          INNE

          Ambroziak Agata

          przyroda

           

          Banasiak Magdalena edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. IIB

          Batory Stella

          język polski

          wychowawca kl. VIA

          Beger - Malinowska Karolina

          nauczyciel wspomagający

           

          Burakowska Kamila

          edukacja wczesnoszkolna

          wychowawca kl. IIIA

          Chrzanowska Anna

          edukacja wczesnoszkolna

          wychowawca kl. IIIC

          Dwojak Anna

          edukacja wczesnoszkolna

          wychowawca kl. IIIB

          Grzelak Irena nauczyciel wspomagający  
          Gutowska Elżbieta nauczyciel wspomagający  

          Hałas Iwona

          edukacja wczesnoszkolna

          wychowawca kl. IIIA

          Jakubowska Elżbieta

          edukacja wczesnoszkolna

          wychowawca kl. IA

          Kołodziejczyk Elżbieta

          język polski

          wicedyrektor

          Korpus Barbara

          język niemiecki

           

          Kutyła Katarzyna

          plastyka, etyka

           

          Kwiatkowska Justyna technika wychowawca kl. VB

          Kwiatkowski Michał

          wychowanie fizyczne  

          Kwiecień – Masło Sylwia

          język polski

           
          Łęcki Marcin wychowanie fizyczne wychowawca kl. VD

          Łukasik Katarzyna

          informatyka

           

          Maciejak Sylwia

          matematyka

          wychowawca VA

          Marcinkowska Kamila

          psycholog  

          Misztela Milena

          język angielski

          wychowawca kl. VC

          Mucha Anna

          wychowanie fizyczne

           

          Muranowicz Małgorzata

          religia

           

          Nyc Klaudia

          wychowawca świetlicy

           
          Olborska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna wychowawca kl. IB

          Ozorowski Grzegorz

          nauczyciel wspomagający, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

          wychowawca kl.  IVA

          Pater Marta

          przyroda

          wychowawca kl. VIB

          Przyborowska Monika

          język polski

           

          Pytlak Lidia

          religia, wych. świetlicy

           

          Pytlak Marzena

          wychowawca świetlicy

          dyrektor

          Skorupińska Urszula

          historia

          wychowawca kl. VIIIA

          Stańczyk Agnieszka

          edukacja wczesnoszkolna

          wychowawca kl. IIA

          Stelmach Anna

          nauczyciel wspomagający

           

          Śledziewska Beata

          logopeda

           

          Świeczka Agnieszka

          wychowawca świetlicy

           

          Walerysiak Jolanta

          matematyka, informatyka

          wychowawca kl. VIIIB

          Wasiak Krystyna

          muzyka

           

          Wawrzkiewicz Liliana

          język angielski

          wychowawca kl. VIIA

          Wojtan Anna

          matematyka

          wychowawca kl. VIC

          Wojtan Janusz

          język polski, fizyka

          wychowawca kl. VIIB

          Woźniak Aneta

          biblioteka

           

          Woźniak Alfreda

          geografia

           

          Wykrota Edyta

          język angielski

           

          Zawadzki Cezary wychowanie fizyczne