• Kolejny rok szkolny za nami!

• Pomyśleliśmy, że tegoroczna relacja z zakończenia roku szkolnego może pojawić się nieco później - w końcu wakacje są czasem, w którym można trochę powspominać ;)

W ostatni piątek czerwca w uroczystości zakończenia roku szkolnego wzięło udział ponad pół tysiąca naszych uczniów. Biorąc pod uwagę powyższe postanowiliśmy podzielić społeczność szkolną na klasy: 7-8, 4-6 i 1-3, by uniknąć zbędnego tłoku i umożliwić godną organizację naszych spotkań. Podczas pierwszej części uroczystości (kl. 7-8) absolwenci zgromadzeni w poczcie sztandarowym przekazali sztandar naszej placówki swoim młodszym kolegom i koleżankom, którzy od tej chwili pełnią zaszczyt opieki nad symbolem Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Józefinie. Przybyli na uroczystość goście w osobach Wójta Gminy Żabia Wola, Piotra Rybki, oraz Iwony Truszkowskiej, pełniącej obowiązki Dyrektora Centrum Usług Wspólnych, wręczyli dyplomy oraz nagrody laureatom konkursów gminnych.

Dziękujemy wszystkim za obecność na naszej uroczystości. Osób, którym chcielibyśmy podziękować indywidualnie za cały rok szkolny jest tak dużo, że musielibyśmy wstawić w załącznik arkusz kalkulacyjny, a i tak być może pominęlibyśmy kogoś bardzo ważnego dla nas (a nikogo nie chcielibyśmy urazić). Dlatego po prostu życzymy wszystkim spokojnego i bezpiecznego lata...

Do zobaczenia we wrześniu!