• Zbiórka artykułów higienicznych za nami!

• Dziękuję Wszystkim Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom za zaangażowanie w zbiórkę artykułów higienicznych na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego dla porzuconych niemowląt.

Po raz kolejny pokazaliśmy,że nasza społeczność szkolna ma wielkie serca.

Dziękuję.

Agata Szymczycha

• Bożonarodzeniowe drukowanie 3D

• W dniu 8 grudnia klasa 8a na lekcji religii projektowała symbole związane ze świętami Bożego Narodzenia.

Skończone projekty uczniowie drukowali przy pomocy drukarki 3D, zakupionej w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości".

• Mikołaju - chodź do nas!

• 6 grudnia do pierwszego odziału przygotowawczego przybył bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny jak tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły i rozmowny.

Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Całe spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci pięknymi prezentami i słodkościami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

• Relaksacja na co dzień

• Stres jest częścią naszej codzienności. Od nas samych zależy, czy znajdziemy sposób na jego złagodzenie. Propozycji jest wiele: sport, muzyka...

Chcę dziś zaproponować mandale i kolorowanki relaksacyjne, po które zapraszam uczniów do mnie na przerwach. Te osoby, które pokolorują je najładniej, zapraszam do mnie, ponieważ chciałabym zorganizować wystawę z tymi pracami.

Sylwia Kwiecień

• Do Hymnu!

• Uczniowie klas IV - VIII wspólnie uczcili nadchodzącą rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Spotykając się wspólnie na biało - czerwonej (dzięki wykorzystaniu sprzętu zakupionego w ramach programu "Laboratoria Przyszłości") sali gimnastycznej udowodniliśmy, że niepodległość ma dla nas ogromną wartość. Przygotowana przez p. U. Skorupińską i p. J. Kwiatkowską kompilacja słowno - muzyczna przypomniała nam nie tylko historię naszej Ojczyzny, ale także emocje i uczucia tych, którzy oddali za nią życie i marzyli o odzyskaniu upragnionej wolności.

Należy podkreślić, że podczas akademii nie dzieliliśmy się na Polaków i Ukraińców - wszyscy połaczyliśmy się w grupę, która wie, jak ważna dla każdego narodu jest wolność i niepodległość.