• Wystąpienia publiczne? To nie problem!

• W piątek, 13 stycznia 2023 roku, klasa Vb na godzinie z wychowawcą gościła Wójta Gminy Żabia Wola, p. Piotra Rybkę. Bazując na wieloletnim doświadczeniu włodarz żabiowolskiej gminy rozmawiał z uczniami na temat wystąpień publicznych i kreowania własnego wizerunku.

• Noworoczny prezent dla sali gimnastycznej

• Nasza sala gimnastyczna w nowym roku zyskała nowy blask. Dotychczasowe oświetlenie zostało zoastąpione nowoczesną instalacją ledową.

Bardzo dziękujemy p. Wojciechowi Granicy za nieodpłatne przekazanie naszej placówce lamp umożliwiających podniesienie poziomu komfortu podczas zajęć sportowych.

• Anioł, diabeł i... kuszenie klas trzecich ;)

• W środę, 4 stycznia, dzięki wspólpracy uczniów z klas IIIB i IIIC, mogliśmy obejrzeć przepiękną, nowoczesną aranżację jasełek. Akcja rozgrywała się w szkole - miejscu bliskim i znanym młodym aktorom. Obok uczniów pojawiły się postacie anioła i diabła, które wskazały niesfornym uczniom jak właściwie się zachowywać, pozwoliły odkryć czym jest dobro i zło oraz jakie skutki niosą. Dzieci zaprezentowały swoje talenty, a jasełkom towarzyszyły kolędy i pastorałki.

• Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne z "Laboratoriami Przyszłości"

• W grudniu w ramach projektu ,,Laboratoria przyszłości" , przeprowadziłam zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, podczas których uczniowie wycinali i laminowali pomoce dydaktyczne, a w pozostałej części zajęć doskonalili motorykę małą, wykorzystując pomoce plastyczne (farby i pędzle).

Sylwia Kwiecień

• "...i patrzaj w serce..."

• Na lekcji biologii, podczas omawiania budowy serca, uczniowie klasy 7a wykorzystali okulary VR zakupione w ramach programu "Laboratoria Przyszłości". Wirtualna rzeczywistość dała uczniom możliwość poznania ludzkiego serca oraz składników krwi.

• Kiermasz klasy 4c

• Dnia 09.11.2022 r. uczniowie klasy 4c zorganizowali kiermasz słodkości i tostów, wykorzystując sprzet z #LaboratoriaPrzyszłości.